15.5.2018 / Gösterim Sayısı : 553

Futbol Turnuvası Şampiyonu Bornova İlçe Müdürlüğü

#2018 futbol turnuvası

İzmir Gıda Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen bahar futbol turnuvası bu sene 10 Nisan - 10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Turnuvada A Grubunda; Zirai Mücadele, İdari ve Mali İşler Şubesi, Gıda Kontrol Şubesi, Laboratuvar Müdürlüğü, B Grubunda; Çayır Mera + Balıkçılık Su Ürünleri Şubesi, Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü, Hayvan Sağlığı + Bitkisel Üretim Şubesi ve Bornova İlçe Müdürlüğü olmak üzere 8 takım mücadele etti.

Turnuvanın final maçında Laboratuvar Müdürlüğü'nü 5-3 yenen Bornova İlçe Müdürlüğü şampiyon oldu. Laboratuvar Müdürlüğü'nün 2. olduğu turnuvada, Zirai Mücadele takımını 6-2 yenen Çayır Mera + Su Ürünleri Şube takımı ise üçüncü oldu.

Final maçının ardından konuşan İl Müdürü Zekeriyya Erdurmuş bu tarz kurum içi organizasyonların personelin motivasyonu açısından önemini belirterek mücadele eden tüm takımları tebrik etti.

Daha sonra Erdurmuş ve İl Müdürlüğü yöneticileri İlk üçe giren takımlara kupa ve madalyalarını vererek hep birlikte pasta kestiler.  

Müsabakalarda Bornova İlçe Müdürlüğü takımından Fatih Topçu  toplam 14 golle turnuva gol kralı olurken, en centilmen oyuncusu ise Laboratuvar Müdürlüğü takımından Serdar Erdal seçildi. 

''